• Memurlar Şehirler Arası Nakliyat : Web Sitemize Hoşgeldiniz.!
  • info@memurlarnakliyat.com
0532 420 88 02

7/24 Çağrı Noktası

0552 281 88 02

Mobil İletişim

Banka Taşımacılığı

Banka Taşımacılığı

Banka Taşımacılığı

Banka Taşımacılığı hizmetini sunarken karşılıklı mutabakat sağlanması sigortalı olarak hiznmetin sunulması önemlidir. Hem standart ev eşyasından hem de evden eve taşımacılıktan farklı olarak banka taşıma hizmeti daha resmi bir süreci anlatmak için kullanılan bir terimdir. Çünkü temeli aynı alt yapıya dayansa da işin içine kamu ve özel bankalar girdiği için korunması gereken sadece eşyalar değil bilgiler de yer almaktadır. Ayrıca ne kadar büyük ve detaylı döşenirse döşensin bir ev eşyasına göre taşınacak parçalar daha çok ve daha karmaşıktır. Bu yüzden kurumsal taşımacılıkta nakletme kısmı kadar eşyaların numaralandırılıp paketlenmesi de o ölçüde önemlidir. 

Banka Taşıma Hizmeti: Banka Taşımacılıkta Başarı

Banka taşıma hizmetlerinin evden eve taşımacılıktan farkı bu süreç içinde bir denetmen gözetiminde yapılmasıdır. Korunması gereken sayısız eşya ve bilgi yüzünden başından sonuna tam bir kontrol altında gerçekleştirilmesi gereken bu süreçte profesyonel bir ekip tarafından tüm ofis eşyaları titizlik ile paketlenip numaralandırılarak yeni adreslerinde aynı şekilde olması gerektiği yerlere aynı düzen içinde yerleştirilmektedir. 

Banka Taşımacılığı: Ekspertiz Gözetiminde Bir İş Planı

Banka taşıma hizmeti veren firmanın görevlendirdiği bir eksper tüm ihtiyaçlarınızı yerinde tespit edip gerekli notlar aldıktan sonra firma ekibini yönlendirecek ve tüm süreç boyunca da yönlendirme adına hizmete dahil olacaktır. Ayrıya bu nakliyat hizmetinde sigortalı taşımacılığın da büyük önemi bulunmaktadır. Her bir parçanın envanteri çıkarılarak ve gerekli değerleri belirlenerek yapılan nakliye sigortasından sonra şirket sahibi de nakliye firması da karşılıklı haklarını resmi bir şekilde koruma altına almış olacaklardır.