• Memurlar Şehirler Arası Nakliyat : Web Sitemize Hoşgeldiniz.!
  • info@memurlarnakliyat.com
0532 420 88 02

7/24 Çağrı Noktası

0552 281 88 02

Mobil İletişim

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Memurlar Nakliyat, Türkiye Genelinde Nakliye Sektörünün Tartışmasız Lideridir. İnsanlar eşyalarını tanımadıkları kişilere emanet ederken tereddüt yaşarlar ve bu en doğru tepkidir. Biz firma olarak bu tepkilerin yerinde olduğunun bilincindeyiz ve ona göre önlemler almaktayız. Çünkü eşyalarınız her biriniz için ayrı ayrı önem taşımaktadır; ister maddi ister manevi anlamda. Bizde sizin gibi eşyalarınızın başlarına bir şey gelmesini istemeyiz. Memurlar Evden Eve Nakliyat Firmamız ; Araçlarımız ise günümüz koşullarına göre dizayn edilmiştir. İhtiyacınıza göre boyutlarda bulunmaktadır. Hepsi kapalı kasa olup, yalıtımlı sızdırmazdır. Firmamız hakkında daha çok bilgi almak, aklınıza takılan noktalara açıklık kavuşturmak istiyorsanız size özel müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

Türkiye’nin en önemli nakliyat firmalarından bir tanesi olmayı başarmak için yola çıkan firmamız, faaliyetlerinin kapsamını her geçen gün biraz daha ileri noktalara taşıyor. Hakkımızda verilebilecek en önemli bilgi, firmamızın nakliyatın her alanında, tecrübeli bir ekip ve yeterli bir donanım ile birlikte hizmet verdiğidir. Bu konuları kesinlikle ihmal etmeyen firmamız, modern bir nakliyat firması olup, geniş bir bölgede hizmetlerini sürdürmektedir. Nakliyat firmamızdan hizmet almak isterseniz, yapmanız gereken şey müşteri hizmetlerimize ulaşarak, bizden detaylı bilgiler almak olacak.

Tecrübeli Ekip, Yeterli Donanım

Hakkımızda söylenebilecek en önemli şeylerden bir tanesi de firmamızın nakliyat hizmetlerini tecrübeli bir ekip ve yeterli donanım ile yürüttüğüdür. Donanım ve ekip konularının kaliteli bir nakliyatta ne kadar önemli olduğunu bilen firmamız, sektörde senelerdir faaliyet gösteren kişileri çalıştırıyor. Bunun yanı sıra, nakliyat işlerini, teknolojik yeterlilik ile yapıyor. Teknolojiden nakliyatta her zaman aktif olarak yararlanan firmamız, asansörlü taşıma gibi çeşitli teknolojik çözümleri aktif olarak uyguluyor. 

Taşımacılığın Her Alanında Faaliyet Gösteriyoruz

Firmamız taşımacılığın her alanında faaliyet gösteriyor. Fuar taşımacılığı ve ofis, şirket, fabrika gibi çeşitli mekanların taşınmasında da nakliyat hizmeti veren firmamız, tercih edilebilecek sayılı nakliyat firmalarındandır. Müşterilerimizin hakkımızda bilmesi gereken en önemli unsurlardan bir tanesi ise gerçekleştirdiğimiz bütün taşımacılık faaliyetlerimizin garantili ve sigortalı olarak müşterilerimize yüzde yüz profesyonel şartlar dahilinde ulaştırıldığıdır.