• Memurlar Şehirler Arası Nakliyat : Web Sitemize Hoşgeldiniz.!
  • info@memurlarnakliyat.com
0532 420 88 02

7/24 Çağrı Noktası

0552 281 88 02

Mobil İletişim

Hastane Taşımacılığı

Hastane Taşımacılığı

Hastane Taşımacılığı

Hastanelerin taşınmaısnda kullanılan malzemelerin ttiizlikl seçilemsi kadar paketlemin tecrübeli personellerce de yapılmaısı zaruridir. Her firma, her sektör için olduğu gibi hasteneler için de nakliyat sektörü hayati derece de önemlidir. Ancak tabii ki öyle her firmaya güvenip hastan teçhizatı taşıttırılamaz. Öncelikle bu teçhizata zarar gelmesini kesinlikle engelleyecek bir firma ile çalışmak gerekir. Ancak hastane taşıma yanlızca demirbaş veya küçük teçhizatlardan ibaret değil aynı zamanda hastanenin kayıt tuttukları evraklar, bilgisayarlar, hastane personellerinin sürekli hastane de bulunan bir takım eşyaları hepsi bu taşıma işleminin içine dahil olur. Ayrıca hastane teçhizatına taşınırken de çok daha hassas davranılmak mecburiyetinde çünkü bu tarz cihazlar aldığı darbe ile dikkat çeken bir hasan yokmuş gibi görünse de düzgün yapması gereken bir işlemi yanlış yaparak daha sonradan hayati bir hataya neden olabilir. 

Hastane Taşımacılığı; Aşırı Dikkat

Hastane taşıma işlemi sırasında yukarıda sayılan nedenlerden dolayı ekstra dikkatli olmak gerekir bu nedenle bu işlemi mutlaka bizim gibi uzman ve profesyonel bir ekibe yaptırmanız gerekir. Hastane teçhizatında gözle görülür bir hasar olmasa dahi bir darbe veya kaza gerçekleştiğinde o teçhizatı yenileyebilecek derecede bir sigortayla hastane teçhizatınız sigortalanır. Ancak bir sorun olduğunda bizimle değil yüksek maliyetli olduğu için direk sigorta şirketiyle diyaloga geçmeniz gerekmektedir. 

Hastane Nakliyesi; Hastane Evrakları

Hastane taşıma işlemi içerisine hastanenin yanlızca mekanik aksamı veya personellerin eşyaları değil aynı zamanda evrakları da dahildir. Bu evraklarda koruma altına alınarak hiçbir sorun yaşanmadan taşınması gereken binaya kolaylıkla taşınır. Ayrıca hastane teçhizatı taşınmadan taşınacağı binada ki yerleri belirlenip işaretlenerek hastaneye yerleşmenin çok daha kolay ve çabuk olması sağlanmaktadır. Böylece hayatımızda hayati yeri olan hastanelerimiz taşınma sonrasında zaman kaybetmeden faaliyete geçebilmektedir.