• Memurlar Şehirler Arası Nakliyat : Web Sitemize Hoşgeldiniz.!
  • info@memurlarnakliyat.com
0532 420 88 02

7/24 Çağrı Noktası

0552 281 88 02

Mobil İletişim

Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı

Firmamız evden eve nakliyat hizmeti sunmakla beraber aktif olarak ofis taşımacılığı da yapılmaktadır. Ofisiniz hangi semtte olursa olsun, dilediğiniz yere, dilediğiniz zaman taşınacaktır. Ofis eşyalarınız taşınma sürecince büyük bir titizlikle taşınır. Kırılacak eşyalarınız ve önemli evraklarınız özel olarak kolilenir. Böylece kırılacak eşyalarınıza ve şahsi eşyalarınıza işlem sırasında hiçbir zarar gelmez.

İstanbul Ofis Taşımacılığı

İstanbul ofis taşımacılığı eşyaların yüzde yüz hasarsız bir şekilde sayımı yapılarak çok dikkatli bir şekilde taşınmasıdır. Ofis taşımacılığını yıllardır sorunsuz bir şekilde yapan firma olarak sizlere en iyi hizmeti sunmaya hazırız. Söylediğimiz ve söylediğiniz her şeyi yazılı hale getirerek hiçbir noktayı atlamadan işimizi yapıyoruz. Ofislerini taşıyacak olan müşterilerimizi hiç düşünmeden bizimle irtibata geçebilirler. Ofislerini taşımak isteyen kişilerin bu işi en iyi şekilde yapacak olan firmayı iyi araştırmaları gerekmektedir. Daha hassas ve dikkat isteyen Ofis taşımacılığı alanında müşterinin de firmaya özellikle dikkat edilmesi gereken noktaları bildirmesi gerekir.

Ofis Taşıma Ve Nakliyesi

Taşıma planını müşteri isteklerine göre belirleyen firmamız bu doğrultuda hareket eder. Ofis taşımacılığı işinin en önemli noktasından biride eşya sahibinden en değerli parçaların hangileri olduğunu öğrenmek, özellikle dikkat gerektirerek taşınması gereken parçaları tespit etmektir. Taşımacılık alanının tümünde olduğu gibi Ofis taşımacılığı yaptığımız işin arkasındayız. Ayrıca yasal olarak tüm kurallara uyan, vergilerini veren, tüm taşımacılık türlerine ilişkin belgeleri olan bir firmayız. Müşteri referansı kuvvetli olan eşyalarla birlikte güveninizi de taşıyan bir firma olarak sizlere hizmet vermeye hazırız.